O nas


Od prawie 20 lat Instytut Innowacyjnej Medycyny zajmuje się dostosowywaniem szpitali do standardów Unii Europejskiej poprzez tworzenie i wdrażanie innowacyjnych projektów inwestycyjnych. Specjalizujemy się w inwestycjach i rozwoju szpitali, zarządzaniu opieką zdrowotną oraz szkoleniach. Promujemy rozwój medycyny spersonalizowanej, koordynowanej opieki zdrowotnej oraz medycyny cyfrowej. Jest to możliwe dzięki naszemu zaangażowaniu w nowoczesne technologie, zaawansowane metody leczenia oraz ciągłe kształcenie personelu medycznego. Wierzymy, że współpraca i innowacje pomogą nam wspierać pacjentów w ich walce z chorobami.

Instytut Innowacyjnej Medycyny to firma spin-off, założona z zamiarem komercjalizacji badań i wdrażania nowych technologii medycznych. Firma zarządza własnym Parkiem Technologicznym dla MedTech, który obejmuje Centrum Badawczo-Edukacyjne. Prowadząc programy promujące innowacje organizacyjne, produktowe i technologiczne, Instytut Innowacyjnej Medycyny osiąga lepsze wyniki i pozycję rynkową w wielu obszarach. Instytut świadczy usługi doradcze i szkoleniowe, dostarcza specjalistyczny sprzęt medyczny i oferuje zarządzanie obiektami służby zdrowia. Posiada kilka zespołów medycznych i współpracuje z ponad 100 specjalistami zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Instytut wspiera młode firmy, innowacyjne produkty i sprawdzone technologie, wprowadzając je na rynki krajowe i międzynarodowe w imieniu klientów i poprzez programy sprzedaży.

Założycielem Instytutu jest dr hab. med. Mieczysław Pasowicz, wieloletni dyrektor Szpitala Jana Pawła II w Krakowie i Wiceprezes Europejskiego Stowarzyszenia Menedżerów Szpitali (EAHM). Jest również Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szpitali oraz członkiem Krajowego Zarządu Polskiego Czerwonego Krzyża (PCK). Prof. Pasowicz jest wykładowcą akademickim o znaczącym tle medycznym, naukowym i organizacyjnym.

Eksperci


dr. hab. med. Mieczysław Pasowicz

Instytut Medycyny Innowacyjnej

prof. Jarosław Fedorowski

Polska Federacja Szpitali

dr n. med. Zbigniew Król

Ministerstwo Zdrowia

prof. Andrzej Matyja

Naczelna Izba Lekarska

Zofia Małas

Polska Federacja Szpitali

Anna Czech

Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia

Piotr Pisula

Organizacja Rezydentów Ogólnopolskiego Związku Lekarzy

Bożena Janicka

Związek Pracodawców Ochrony
Zdrowia

Piotr Pobrotyn

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

dr n. med. Adam Kozierkiewicz

ekspert

Bartłomiej Wnuk

CSiOZ

Marta Czaplicka

Urtica Sp. z o. o.

Maciej Bogucki

Europejskie Centrum Strategii i Polityki w Ochronie Zdrowia

Willy Heuschen

European Association of Hospital Managers

Jacek Krajewski

Porozumienie Zielonogórskie

dr inż. Marian Bubak

Sano

dr inż. Wojciech Kamieniecki

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Kazimierz Murzyn

Klaster LifeScience Krakow

Małgorzata Kiebzak

Narodowy Fundusz Zdrowia

Gerry O’dwyer

European Association of Hospital Managers

prof. Bogdan Wojtyniak

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego

Piotr Ciompa

Wojewódzki Szpital

dr Iwona Mazur

ZG STOMOZ

prof.dr hab. Jerzy Sadowski

unicardia

prof. Piotr Wysocki

Katedra Onkologii Uniwersytetu Jagiellońskiego

prof. dr hab. Piotr Szopiński

chirurg naczyniowy

Roman Topór – Mądry

AOTMiT

prof. Maciej Banach

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

prof. Tomasz Grodzicki,

Collegium Medicum UJ

Formularz zgłoszeniowy


Czekamy na Twoje pytania! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wprowadzamy innowacje w medycynie, wspieramy rozwój medycyny personalizowanej oraz koordynowanej opieki medycznej? Chcesz zrozumieć, jak nasze działania przyczyniają się do podnoszenia standardów Unii Europejskiej w szpitalach? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci lepiej zrozumieć naszą misję. Nie czekaj, dołącz do nas w innowacyjnej podróży ku lepszemu zdrowiu!

    Kontakt


    ul. Zabłocie 25/4
    30-701 Kraków
    info@imi4you.eu


    pl_PLPolish