Longevity Health System Innowacyjny System Medycyny Precyzyjnej


Obecny system opieki medycznej jest systemem rozproszonym i zdezintegrowanym w którym pacjent leczy się w różnych sektorach czyli publicznym i prywatnym a także modelach opieki a lekarz podstawowej opieki zdrowotnej nie posiada wiedzy na temat całościowego stanu zdrowia i nie jest w stanie realizować planu opieki medycznej opartej na wartości jaką jest zdrowie . Co jest istotne polipragmazja czyli zażywanie leków zapisanych przez wielu lekarzy jednocześnie może wywołać efekty szkodliwe a wręcz niebezpieczne dla pacjenta. Dochodzą do tego dublowane badania laboratoryjne i utracone korzyści zdrowotne.

Poprawa stanu zdrowia i długości lat życia w zdrowiu jest celem medycyny zapobiegawczej i personalizowanej tzw. nowej generacji w której pacjent pełni centralną i główną rolę . Model medycyny koordynowanej opartej na wartości ( value based healthcare ) generuje jak wynika z literatury najwiecej korzyści w aspekcie zdrowia populacyjnego i publicznego a więc powinien być w centrum zainteresowań i wspierania ze środków publicznych . Powyższy projekt jest rozwiązaniem innowacyjnym w skali kraju.

W ramach projektu Longevity Health System została uruchomiona pierwsza klinika w Polsce – Klinika Długowieczności w Krakowie.

Formularz zgłoszeniowy


Czekamy na Twoje pytania! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wprowadzamy innowacje w medycynie, wspieramy rozwój medycyny personalizowanej oraz koordynowanej opieki medycznej? Chcesz zrozumieć, jak nasze działania przyczyniają się do podnoszenia standardów Unii Europejskiej w szpitalach? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci lepiej zrozumieć naszą misję. Nie czekaj, dołącz do nas w innowacyjnej podróży ku lepszemu zdrowiu!

    Kontakt


    ul. Zabłocie 25/4
    30-701 Kraków
    info@imi4you.eu


    pl_PLPolish