Centrum Innowacyjnych Terapii Onkologicznych


Centrum Innowacyjnych Terapii Onkologicznych prowadzi działalność w strukturach Centrum Medycznego IMIcare w Krakowie.

Naszym celem jest wspieranie koordynowanej i zintegrowanej opieki onkologicznej przy zastosowaniu algorytmów AI oraz rozwijanie innowacyjnego leczenia chorób rzadkich i genetycznych poprzez zastosowanie nowoczesnych testów diagnostycznych i inteligentnych systemów IT z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz poprawę dostępu do innowacyjnych terapii.

Poprzez poprawę dostępności do badań laboratoryjnych i innowacyjnych testów diagnostycznych w dziedzinie genomiki klinicznej i metabolomiki ułatwiamy wczesne wykrywanie i dobór spersonalizowanego leczenia nowotworów, chorób rzadkich oraz zaburzeń metabolicznych i chorób genetycznych . Dostępność zarówno do testów jak i terapii w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej jest nadal ograniczona więc nasze działania obejmują:

 • Wdrażanie metod diagnostyki molekularnej w wykrywaniu nowotworów i chorób rzadkich oraz genetycznych

 • Dobór personalizowanej terapii i monitorowanie skuteczności leczenia w ramach badań klinicznych

 • Badanie predyspozycji genetycznej do chorób nowotworowych oraz chorób rzadkich i genetycznych

 • Wykonywanie badań przesiewowych w kierunku chorób nowotworowych i chorób rzadkich u osób bezobjawowych

 • Wykrywanie oraz monitorowania i leczenia chorób współistniejących u pacjentów onkologicznych i z chorobami rzadkimi

 • Rozwijanie Inteligentnego System Wsparcia CitoTest służącego do doboru i generowania skierowań dla wykonywania badań diagnostycznych i ich interpretacji przy zastosowaniu AI

 • Dzięki naszym algorytmom i oprogramowaniu pacjent i lekarz oraz personel medyczny otrzymuje optymalny wykaz badań adekwatnie do dolegliwości i wybranych problemów zdrowotnych

Informacje na temat dostępnych diagnoz i terapii dostępne są na citotest.eu

Formularz zgłoszeniowy


Czekamy na Twoje pytania! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wprowadzamy innowacje w medycynie, wspieramy rozwój medycyny personalizowanej oraz koordynowanej opieki medycznej? Chcesz zrozumieć, jak nasze działania przyczyniają się do podnoszenia standardów Unii Europejskiej w szpitalach? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci lepiej zrozumieć naszą misję. Nie czekaj, dołącz do nas w innowacyjnej podróży ku lepszemu zdrowiu!

  Kontakt


  ul. Zabłocie 25/4
  30-701 Kraków
  info@imi4you.eu


  pl_PLPolish