Amigoo


Cyfrowa Platforma Amigoo Instytutu Medycyny Innowacyjnej sp. z o.o. zapewnia integracje i koordynację personalizowanej opieki medycznej nowej generacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji AI.

Integruje Konto Pacjenta AI na którym gromadzone są wyniki badań oraz objawy chorobowe z usługą Koordynowanej Opieki Medycznej w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz monitorowaniem zdrowia i coachingiem zdrowotnym.

Zapewniamy realizację obsługi Koordynowanej Opieki Medycznej dla Gabinetów Lekarzy POZ zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 15 września 2022 oraz Prezesa NFZ Nr 124/2022/DSOZ.

Amigoo umożliwia integracje usługi Poradni Medycyny Pracy zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 12 listopada 2020 z usługą poradni POZ i AOS realizowanymi w ramach NFZ oraz w ramach abonamentów i usług komercyjnych i prywatnych ubezpieczeń. Zapewnia możliwość rejestracji pacjentów w systemie całodobowym bez konieczności dzwonienia przy pomocy aplikacji poprzez zastosowanie Wirtualnego Asystenta Medycznego AI.

Przez Amigoo pacjent może wysłać ze swojego konta zapotrzebowanie e-receptę, e-skierowanie, e-zlecenie oraz umówić wizytę wirtualną lub stacjonarną w Poradni Lekarza POZ.

Prowadzi spersonalizowane wsparcie pacjenta dzięki usłudze Wirtualnego Asystenta Medycznego AI dla Pacjentów oraz komunikację z pacjentami w systemie całodobowym w module Recepcja z wykorzystaniem SMS, chat i fb przez co zwiększa wydajność ośrodków medycznych i systemów rejestracji.

Umożliwia prowadzenie stałego monitoringu zdrowia i przebiegu leczenia zgodnie z modelem Value Based Healthcare w celu osiągnięcia optymalnych korzyści zdrowotnych w ramach indywidualnych planów opieki przy zastosowaniu innowacyjnych metod i technologii. Umożliwia realizacje usługi wsparcia dietetycznego i psychologicznego oraz coaching zdrowotny.

Platforma Amigoo Instytutu Medycyny Innowacyjnej sp.z o.o. jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem IT i inteligentnym systemem wsparcia stosowanym w koordynowanej i zintegrowanej opiece medycznej w Polsce.

Oprogramowanie Amigoo jest implementowane obecnie w ramach wdrożenia testowego w Centrum Medycznym IMIcare prowadzonym Instytut Medycyny Innowacyjnej.

Formularz zgłoszeniowy


Czekamy na Twoje pytania! Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wprowadzamy innowacje w medycynie, wspieramy rozwój medycyny personalizowanej oraz koordynowanej opieki medycznej? Chcesz zrozumieć, jak nasze działania przyczyniają się do podnoszenia standardów Unii Europejskiej w szpitalach? Skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego. Jesteśmy tu, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc Ci lepiej zrozumieć naszą misję. Nie czekaj, dołącz do nas w innowacyjnej podróży ku lepszemu zdrowiu!

    Kontakt


    ul. Zabłocie 25/4
    30-701 Kraków
    info@imi4you.eu


    pl_PLPolish