O nas


Instytut Medycyny Innowacyjnej powstał 10 lat temu w celu rozwijania cyfrowych metod diagnostyki i terapii oraz programów terapii koordynowanej bazujących na aktualnych algorytmach i wiedzy medycznej. Naszym celem jest upowszechnianie nowoczesnych technologii cyfrowych w medycynie oraz zwiększanie dostępności do innowacyjnego leczenia. Instytut był organizatorem i współorganizatorem wielu konferencji między narodowych z dziedziny medycyny, innowacyjnych technologii oraz cyfryzacji. Współpracujemy z wieloma producentami oraz wprowadzamy własne rozwiązania i technologie. Oferujemy szeroką gamę urządzeń do diagnostyki domowej z aplikacjami na telefon do monitorowania stanu zdrowia oraz cyfrowe urządzenia diagnostyczne dla lekarzy. Rozwijamy współpracę z producentami technologii w obszarze medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, a także świadczymy usługi doradcze i szkoleniowe dla lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Dostarczamy nowoczesne urządzenia dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Wprowadzamy także na rynek własne rozwiązania pozwalające na prowadzenie treningu FMS i EMS z wykorzystaniem urządzenia IMIrevieve.

Usługi szkoleniowe


Pomagamy w rozwoju, testowaniu i pozyskiwaniu finansowania innowacyjnych urządzeń, aplikacji i pozostałych rozwiązań wspomagających nowoczesną medycynę, a także wraz z naszą kadrą doświadczonych trenerów prowadzimy kursy zawodowe i szkolenia oraz usługi doradcze. Dostarczamy wiedzy, umiejętności i kompetencji w formie kursów zawodowych oraz kursów doskonalących i zajęć praktycznych. We współpracy z Medical Beauty Academy organizujemy szkolenia z zastosowania nowych metod i innowacyjnych technologii. Kursy prowadzone są w systemie hybrydowym online + stacjonarne. Szkolenia odbywają się w Placówce Kształcenia Ustawicznego MedicalBeautyAcademy w Warszawie lub siedzibie Instytutu w Krakowie przy ul. Zabłocie 25/4.

Aktualności


Śledź facebook’a MedicalBeautyAcademy aby być na bieżąco z harmonogramem kursów i szkoleń dla kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.

[elfsight_facebook_feed id=”1″]

Opinie o naszych szkoleniach


Polecam w 100 procentach. Profesjonalne szkolenia w zakresie lipozy. Duża wiedza i doświadczenie pań prowadzących. Zdecydowanie najlepsze szkolenia w których brałam udział w tej tematyce.

Klaudia Tokarczyk

Kadra


dr. hab. med. Mieczysław Pasowicz

Lekarz posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu podmiotami leczniczymi oraz we wdrażaniu projektów finansowanych z UE, badań klinicznych oraz innowacyjnych technologii. Posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne jako nauczyciel akademicki UJ i KAFM oraz znaczny dorobek naukowy – index Hirscha 21.

dr n. farm. Wioleta Jankowiak

Specjalista w dziedzinie kosmetologii leczniczej, pielęgnacyjnej oraz upiększającej. Wieloletni wykładowca, praktyk, organizator warsztatów, koła kosmetycznego oraz kursów dla kosmetologów i kosmetyczek.

stm_lms_avatar24

dr Anna Malwina Kamelska-Sadowska

Ukierunkowana na rozwój, chętnie przyswaja nowe informacje oraz kształci się holistycznie. Stawia na jakość, dlatego przekazuje wiedzę opartą o najnowsze badania naukowe, doświadczenia oraz praktykę z pacjentem.

5f214f88a055a-bpfull

Marta Bednara

Wykonuje swoją pracę już od 9 lat z największą pasją i zaangażowaniem. Od 6 lat zajmuje się pigmentacją, przez 2 lata była trenerem światowej marki Fashion Brows.

106720069_709404539898625_8715206969441619190_n

Inez Bejnar

Prowadzi usługi szkoleniowe od 12 lat. Kosmetologią/medycyną estetyczną zajmuje się od 7 lat. Absolwentka prestiżowej międzynarodowej szkoły z zakresu medycyny estetycznej Svetlany Kashuk. W Polsce chce rozpowszechnić innowacyjne metody i techniki aplikacji nici liftingujących oraz kwas hialuronowego.

Formularz zgłoszeniowy


Sprawdź naszą ofertę kursów w nadchodzącym czasie i zapisz się na szkolenie!

  Kontakt


  ul. Zabłocie 25/4
  30-701 Kraków
  info@imi4you.eu

  Kontakt w sprawie szkoleń


  ul. Puławska 41 lok. 1/15
  02- 508 Warszawa
  manager@medicalbeautyacademy.pl
  +48 694 379 779

  Kontakt w sprawie zamówienia urządzeń  pl_PLPolish