O nas


Instytut Medycyny Innowacyjnej powstał 10 lat temu w celu rozwijania cyfrowych metod diagnostyki i terapii oraz programów terapii koordynowanej bazujących na aktualnych algorytmach i wiedzy medycznej. Naszym celem jest upowszechnianie nowoczesnych technologii cyfrowych w medycynie oraz zwiększanie dostępności do innowacyjnego leczenia. Instytut był organizatorem i współorganizatorem wielu konferencji międzynarodowych z dziedziny medycyny, innowacyjnych technologii oraz cyfryzacji. Współpracujemy z wieloma producentami oraz wprowadzamy własne rozwiązania i technologie. Oferujemy szeroką gamę urządzeń do diagnostyki domowej z aplikacjami na telefon do monitorowania stanu zdrowia oraz cyfrowe urządzenia diagnostyczne dla lekarzy. Rozwijamy współpracę z producentami technologii w obszarze medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej, a także świadczymy usługi doradcze i szkoleniowe dla lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów. Dostarczamy nowoczesne urządzenia dla gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologicznych. Wprowadzamy także na rynek własne rozwiązania pozwalające na prowadzenie treningu FMS i EMS z wykorzystaniem urządzenia IMIrevieve.

Usługi doradcze


Prowadzimy doradztwo w zakresie doboru technologii umożliwiającej rozwój kompetencji pracowników, pozyskiwanie nowych umiejętności i rozszerzenie oferty usługowej.  Pomagamy w pozyskaniu źródeł finansowania oraz dostarczamy optymalne rozwiązania. Usługa doradcza przeprowadzana jest z udziałem eksperta ds. technologii oraz pozyskiwania finansowania, który zbada potrzeby Twojego gabinetu i kadry. Z nami rozszerzysz ofertę swojego gabinetu o innowacyjne urządzenia, które pozwolą wyróżnić się Twojej ofercie, a także zwiększysz kompetencje swoich pracowników.

Aktualności


Śledź facebook’a MedicalBeautyAcademy aby być na bieżąco z harmonogramem kursów i szkoleń dla kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej.

[elfsight_facebook_feed id=”1″]

Opinie naszych klientów


Skorzystałam z usługi doradczej w sprawie poszerzenia usług mojego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Wysoki profesjonalizm, kompetencja i wiedza w temacie technologii. Polecam.

Aleksandra Mroz

Kadra


dr. hab. med. Mieczysław Pasowicz

Lekarz posiadający duże doświadczenie w zarządzaniu podmiotami leczniczymi oraz we wdrażaniu projektów finansowanych z UE, badań klinicznych oraz innowacyjnych technologii. Posiada wieloletnie doświadczenie dydaktyczne jako nauczyciel akademicki UJ i KAFM oraz znaczny dorobek naukowy – index Hirscha 21.

Formularz zgłoszeniowy


Nie czekaj, skorzystaj już dziś z naszych usług doradczych i poszerz ofertę swojego gabinetu razem z nami!

  Kontakt


  ul. Zabłocie 25/4
  30-701 Kraków
  info@imi4you.eu

  Kontakt w sprawie szkoleń


  ul. Puławska 41 lok. 1/15
  02- 508 Warszawa
  manager@medicalbeautyacademy.pl
  +48 694 379 779

  Kontakt w sprawie zamówienia urządzeń  pl_PLPolish